SEKTÖRLER

İNŞAAT

ASRA GRUP ve grup şirketimiz GARANTİ GMG olarak 1999 yılında sektörün geleceğine yön veren, İstanbul’ a değer katacak, sağlam ve estetik projelere imza atmak misyonuyla faaliyetlerimize başladık …

MİMARLIK

ASRA GRUP  marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan geniş bir ekiptir. Mimari proje hizmeti alanında bir marka olan grup şirketimiz ASRA ARCHITECTURE ile amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir.

GIDA

Kastamonu’lu Hamdi Ustanın icat ettiği ve geleneksel yemek kültürümüzün önemli  bir öğesi haline gelen “DÖNER” i  Hamdi Usta’dan bize kalan şekliyle muhafaza etmek. Türkiyenin her iline en az bir Hamdi Usta Döner lokantası açarak bu lezzeti misafirlerimize sunmak. Geleneksel  lezzetimiz DÖNER’i dünyanın her yerinde iştahla, zevkle yenebilecek bir Dünya Gastronomi ürünü haline getirmek.

TAAHHÜT

ASRA GRUP

tecrübesini, bilgi birikimini ve iş deneyimini, sahip olduğu teknik personel, ekipman ve yetkinliklerini kullanarak, başladığı her projeyi başarıyla tamamlayarak sağladığı katma değerle ülke kalkınmasına katkı sağlamak misyonuyla altyapı ve üstyapı projelerinde yoluna devam etmektedir.